رویاهاتو به واقعیت تبدیل کن!

شاهین دکور فعالیت خود را در زمینه اجرای دکوراسیون داخلی منزل در حدود 15 سال پیش شروع کرد و پس از مدتی با کسب تجربه در زمینه دکوراسیون منزل جایگاه خود را در اجرا و نصب دکوراسیون داخلی منزل بدست آورد. اما در این برهه متوقف نشده و با ورود به حوزه طراحی دکوراسیون داخلی منزل و با کسب تجربه فعالیت خود را ادامه داد و هرگز از کسب دانش در این زمینه دست نکشید تا به امروز که شاهین دکور با سابقه درخشان و فعال در زمینه طراحی و تولید و نصب دکوراسیون داخلی منزل اعم از طراحی اتاق خواب، پذیرائی، آشپزخانه و اجرای کاغذ دیواری با طرح های متنوع و با پشتوانه دانش روز و استفاده از بهترین متریال روز دنیا توانسته است اعتماد تمام مشتریان خود را جلب کند. اما شاهین دکور پا را فراتر از این گذاشته و با کسب تجربه در طراحی و اجرای دکوراسیون فضای باز و محوطه سازی اکنون در موقعیتی قرار دارد که می تواند یک پروژه 0 تا 100 طراحی دکوراسیون منزل آپارتمانی یا ویلایی را اعم از طراحی و نصب دکوراسیون داخلی و همچنین طراحی و نصب دکوراسیون فضای باز و محوطه سازی با در نظر گرفتن سلیقه و نیاز مشتری بطور کامل به انجام برساند. در کنار طراحی دکوراسیون منازل مسکونی شاهین دکور انواع پروژه های دکوراسیون واحد های تجاری اعم از مغازه، فروشگاه، سالن آرایشگاه مردانه و زنانه، مغازه کشف فروشی، دکور و کانتر فروشگاه موبایل فروشی و دیگر پروژه های تجاری را طراحی، نصب و اجرا نموده است. نمونه کارهای انجام شده و مستند سازی از آنها خود گواه بر اصل مشتری مداری ما و حسن اعتماد مشتریان محترم می باشد.

زیرا شاهین دکور بیش از 15 سال سابقه فعالیت در زمینه طراحی و اجرای انواع پروژه های دکوراسیون را دارد و انواع متفاوتی از آنها را به انجام رسانیده است.

متاسفانه به علت نوسانات قیمت ارز نمی توان هزینه دقیقی برای نوع پروژه انتخاب کرد. در نتیجه برای اطلاع از قیمت پیش فاکتور حتما با یکی از شماره های بالای صفحه وبسایت تماس بگیرید. یا فرم ثبت سفارش صفحه اصلی را پر کنید و منتظر تماس کارشناس باشید.

پاسخ این پرسش وابسته به سلیقه مشتری است. شاهین دکور از تمام متریال موجود در بازار جهت انجام پروژه های خود استفاده می کند. در نتیجه از با کیفیت ترین تا اقتصادی ترین متریال با توجه به سلیقه مشتری به کار گرفته می شود.

با نیم نگاهی به نمونه کارهای ما در وبسایت و شبکه های اجتماعی شاهین دکور می توانید پروژه های واقعی را مشاهده نمایید. شعار شاهین دکور همواره مشتری مداری بوده و مفتخریم به عنوان عضو کوچکی از جامعه دکوراسیون ایران به مردم کشور خدمت نماییم.

پاسخ به این پرسش نیز بستگی به سلیقه و نیاز مشتری است. اما ممکن است در برخی موارد نادر به علت عدم تامین مواد اولیه در زمان معین و یا بیماری یا از این دست اتفاقات ناخواسته پروسه اجرای پروژه به طول انجامد که این مورد نیز در پیش قرارداد به کارفرما توضیح داده می شود و با تایید ایشان کار ادامه پیدا می کند.
شاهین دکور مسئولیت هرگونه تأخیر ناخواسته احتمالی را از خود سلب می نماید.

بله. در برخی موارد کارفرما در حین اجرای پروژه تصمیم به تغییر نحوه اجرای پروژه و یا نوع متریال استفاده شده می گیرد که این خود باعث ایجاد یک خلع در پروسه هماهنگی های شاهین دکور با تأمین کنندگان مواد اولیه و مجریان طرح می شود و این امر خود به خود باعث ایجاد جابجایی های ناخواسته و تغییر برخی از افراد مجری پروژه و به مراتب تاخیر در زمانبندی نهایی تحویل پروژه و در نهایت موجب هزینه اضافی برای کارفرما خواهد شد.
بسیار حائز اهمیت است که کارفرما قبل از انجام پروژه پیش قرارداد را به طور کامل مطالعه کرده و قبل از اجرای پروژه شاهین دکور را از هرگونه تغییر احتمالی آگاه سازد.
با این تفاسیر شاهین دکور مسئولیت هرگونه تصمیم کارفرما مبنی بر تغییر در نحوه اجرای پروژه و یا نوع متریال استفاده شده را از خود سلب نموده و تمامی هزینه های اضافی این تغییرات به عهده کارفرما می باشد.

ارتباط مستقیم با شاهین دکور
ارتباط از طریق واتس اپ